Oferta

Kim jesteśmy?

Naszą siłą są ludzie z dużym doświadczeniem zawodowym, oraz odpowiednią wiedzą specjalistyczną. Dzięki nim firma posiada odpowiednie zasoby, kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług.

 

>  W ramach projektu PROW na lata 2007- 2013 dotyczącego OZE przygotowaliśmy wnioski dla wybranych samorządów.
>  W ramach programu Prosument przygotowaliśmy wnioski dotacyjne na instalacje fotowoltaiczne.
>  W zależności od wielkości inwestycji i rodzaju klienta, proponujemy najkorzystniejszy sposób finansowania i najwyższe dostępne dofinansowanie.
>  Współpracujemy ze światowymi liderami specjalizującymi się w produkcji elementów instalacji fotowoltaicznych.
>  Zapewniamy fachowe wsparcie techniczne.
>  EcoAG jest autoryzowanym dealerem firmy Solartime Sp. z o.o., producenta instalacji solarnych (instalacje kolektorów słonecznych i fotowoltaicznych).  Firma powstała w 2010 roku w Gdańsku. Od samego początku reprezentuje na prawach wyłączności interesy Solartime w województwach: pomorskim, kujawsko – pomorskim i warmińsko – mazurskim oraz zachodnio – pomorskim.
>  Razem z naszym partnerem jesteśmy w czołówce firm w Polsce dystrybuujących systemy pozyskiwania energii słonecznej. Nasza wspólna sieć sprzedaży obejmuje zasięg całej Polski.
>  Aktualny profil działalności firmy to projektowanie, produkcja, montaż i serwis instalacji solarnych (instalacje kolektorów słonecznych i fotowoltaicznych).
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 przygotowaliśmy kompleksowe wnioski konkursowe na odnawialne źródła energii w województwach: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie.

 

Zobacz ofertę:

Co oferujemy?

Przede wszystkim inwestor, współpracując z nami może liczyć na kompleksową usługę doradztwa i konsultingu na każdym etapie realizacji projektu:

>  Dotacja i finansowanie.
Dzięki współpracy z uznanymi instytucjami finansowymi w kraju możemy dla Państwa przygotować interesujące rozwiązania finansowe, jak również przygotować wniosek o dofinansowanie.
>  Obsługa techniczna.
Przygotowujemy szczegółowy projekt techniczny, wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, sporządzamy niezbędne wnioski, oraz pozwolenia potrzebne do budowy instalacji i przyłączenia jej do sieci elektroenergetycznej.

>  Obsługa prawna oraz podatkowa.
Doradzamy jak przygotować inwestycje od strony prawnej oraz podatkowej.

>  Realizacja inwestycji.
Posiadamy sprawdzonych dostawców oraz certyfikowanych wykonawców. W Państwa imieniu czuwamy nad terminową realizacją prac, jak i jakością ich wykonania

>  Zarządzanie.
Zapewniamy monitoring, przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bieżącą konserwację . Przez 24 godziny na dobę będziemy monitorować i doglądać przebieg prac. W przypadku usterek zapewniamy natychmiastową reakcję.

>  Oferowany przez naszą firm produkt jest dopasowany do oczekiwań inwestorów, gdzie wyróżnia nasz szeroka oferta produktowa która możemy dopasować indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

 

Skontaktuj się z nami!

Umów się już dziś na spotkanie z naszym doradcą, podczas którego omówimy możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej bądź kolektorów słonecznych, indywidualnie dobranej do Twoich potrzeb oraz przedstawimy wstępną kalkulację kosztów inwestycji. Aby w pełni wykorzystać energię słoneczną niezbędna jest pomoc doświadczonego specjalisty.