Finansowanie


Kredyty

Pomagamy w uzyskaniu kredytów w ramach programów dofinansowania Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Banku

Planujesz inwestycję w nowe technologie w Twojej firmie?


Kredyt Eko Inwestycje z dotacją Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla małych i średnich przedsiębiorstw to możliwość sfinansowania do 100% kosztów, dopłata do kredytu nawet do 15% kosztów kwalifikowanych i wzrost konkurencyjności Twojej firmy.

Kredyt Eko Inwestycje to finansowanie inwestycji w nowe technologie i urządzenia obniżające zużycie energii, a także projektów z obszaru Efektywności Energetycznej, Energii Odnawialnej oraz Termomodernizacji budynków. 

Okres kredytowania wynosi nawet 10 lat, co daje możliwość rozłożenia kosztów Twojej inwestycji w czasie. 

Od ponad 20 lat tuż obok Ciebie funkcjonuje Bank, który wspiera rozwój biznesu i do nowoczesnych produktów bankowych dodaje pierwiastek eko. Przeznaczyliśmy ponad 11 mld zł na finansowanie inwestycji służących ochronie środowiska i naszym Klientom. Kompleksowa oferta produktowa, zespół doświadczonych ekspertów, którzy z zaangażowaniem dbają o sukces takich firm jak Twoja.

Planujesz budowę odnawialnych źródeł energii?


Kredyt z dobrą energią to możliwość sfinansowania do 90% Twojej inwestycji oraz nasze wsparcie i ponad 20-letnie doświadczenie w finansowaniu projektów ekologicznych.
Kredyt z dobrą energią to długoterminowe finansowanie inwestycji w budowę odnawialnych źródeł energii tj.:w  elektrownie wiatrowe czy elektrownie fotowoltaiczne

Okres kredytowania wynosi nawet 20 lat, co daje możliwość rozłożenia kosztów Twojej inwestycji w czasie.
 

Czy wiesz jak łatwo i bez wyrzeczeń obniżyć rachunki za prąd w Twoim domu?

Z pomocą kredytu dla osób fizycznych na sfinansowanie zakupu instalacji fotowoltaicznych Twoje rachunki za energię elektryczną będą mogły spaść nawet do zera. Dostępne kredyty pozwalają sfinansować nawet 100% kosztów inwestycji z okresem kredytowania nawet do 15 lat. 

Leasing

Oferta przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców.
Finansujemy kompleksowo instalacje fotowoltaiczne.

Instalacje fotowoltaiczne – finansowanie

Oferta leasingu instalacji fotowoltaicznych została stworzona specjalnie dla przedsiębiorców pragnących rozwijać swój biznes. Dzięki leasingowi instalacji szybko i łatwo sfinansujesz inwestycje, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności oraz branży, bez konieczności angażowania środków własnych. Specjalnie dla naszych Klientów z segmentu Micro uruchomiliśmy procedurę uproszczoną na finansowanie instalacji fotowoltaicznych do 250 tys. zł.


Zalety oferty:

>  nieograniczona maksymalna wartość transakcji,
>  leasing operacyjny, finansowy, zwrotny oraz pożyczka inwestycyjna,
>  okres leasingu - od 24 do 72 miesięcy lub od 6 miesięcy w przypadku leasingu finansowego,
>  możliwość finansowania nawet do 90% wartości przedmiotu,
>  finansowanie instalacji fotowoltaicznych zakupionych za granicą,
>  możliwość skorzystania z dodatkowych programów UE (EIB, CIP, RSI),
>  szybki proces finansowania - wystarczy tylko wniosek i oświadczenie,
>  możliwość negocjacji warunków umowy,
>  płatności dostosowywane indywidualnie do Klienta,
>  wysoka jakość obsługi Klienta - każdemu Klientowi przydzielamy Opiekuna Klienta,
>  możliwość rozłożenia wartości końcowej na raty,
>  wszechstronna oferta dodatkowych produktów ubezpieczeniowych.

Skontaktuj się z nami!

Umów się już dziś na spotkanie z naszym doradcą, podczas którego omówimy możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej bądź kolektorów słonecznych, indywidualnie dobranej do Twoich potrzeb oraz przedstawimy wstępną kalkulację kosztów inwestycji. Aby w pełni wykorzystać energię słoneczną niezbędna jest pomoc doświadczonego specjalisty.